Dim Lule
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodošli na prvi i najveći forum ljubitelja lula i duhana za lule u regiji
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLoginRegistracija

 

 Upravo ste kupili/nabavili duhane...

Go down 
+42
imnik
Borut
Saymoran
GrⒶna
Lakeman
PurgerVž
FajkaSt
Nikša
dalam666
DeathSpade
Ivan Habdija
Pantarei
nick_praskaton
oliohardi
ivek
Ignoro
dado
PerB
Vortimejovrh
ssekir75
Davorin
Marko Lepi
Lodir
v.milan
Vucko22
Matko
ilustrišimuš Batorić
Polerouter
Rale
Branislav
vpetrovic
bayro
Leo
Majka
SanjinRI
Marko1980
fra_Perica
Slajs
babaq
wranjo123
Sokreos
G.S.Patton
46 posters
Go to page : Previous  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 39 ... 44  Next
Autor/icaPoruka
PurgerVž
Hladan dim
Hladan dim
PurgerVž


Broj postova : 922
Join date : 01.09.2022
Age : 43
Lokacija : Varaždin
Omiljeni duhani : Ashton Artisan's blend, Robert McConnell Oriental, St. Bruno, plavi Capstan, Amphora Virginia blend, HH Pure Virginia, Peterson Flake, MB mixture Scottish blend, HH Old dark fired, Peterson De Luxe Navy Rolls

Upravo ste kupili/nabavili duhane... - Page 35 Empty
PostajNaslov: Re: Upravo ste kupili/nabavili duhane...   Upravo ste kupili/nabavili duhane... - Page 35 Empty09.11.23 14:41

Ništa kod mene ne stoji u pouchu/vrećici...odmah se otvara i sprema u staklenku pa koliko poživi - poživi..

v.milan, Nikša and Vortimejovrh like this post

[Vrh] Go down
Borut
Peče me jezik
Peče me jezik
Borut


Broj postova : 331
Join date : 07.09.2023
Age : 52
Lokacija : pa tamo negdje daleko
Omiljeni duhani : EMP, Nightcap, 965, Old Ironsides

Upravo ste kupili/nabavili duhane... - Page 35 Empty
PostajNaslov: Re: Upravo ste kupili/nabavili duhane...   Upravo ste kupili/nabavili duhane... - Page 35 Empty09.11.23 21:34

PurgerVž je napisao/la:

Od svih čistih virginija ta žuta Amphora mi je definitivno broj 1 već dugo vremena.. Lijepo gori i nema šanse da će te opalit po jeziku, ali ono kaj je meni kod nje najbolje je ona njena, rekao bih lagano oštra nota koju osjetiš kad malo podigneš temperaturu lule. Nekako su mi općenito sjele te tamne virginije bez previše okusa i mirisa neke trave/sijena, taman mi ima okus duhana i slatkoće kolko mi treba. Fora mi je kad je otvorim, a iznutra se širi miris čokoladnog mlijeka (ne znam s čime bi drugim to usporedio) što zapravo ne bih očekivao inače od čiste virginije..Pušim oko 50g do 100g na mjesečnoj bazi i ona mi je uz MBovog škota duhan za apsolutno svako doba dana i noći. Nešto malo sam ostavio pred koji mjesec sa strane da vidim da li će dati nešto više stajanjem ali ne opterećujem se s tim...Nisam tip koji će čekat dvije, tri ili pet godina da hrpa duhana sazrije. Danas jesam, sutra nisam pa ako mi slučajno zafali - otvaram! Odlična mi je danas, bit će i sutra.. 😁😁😁

P.S. U svim lulama mi je ok, ali ipak kao i većina meni najbolje daje u široj i dubljoj luli..
E to je bilo fino napisano sada. Hvala ti na tome.

bayro, Vortimejovrh and PurgerVž like this post

[Vrh] Go down
Saymoran
Hladan dim
Hladan dim
Saymoran


Broj postova : 859
Join date : 26.07.2023
Age : 53
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : EMP, Black Mallory, RMC The Original Oriental, Mac Baren Classic Roll Cake, TAK Moro Cake, C&D Haunted Bookshop cake, Gawith&Hoggarth American blend BC

Upravo ste kupili/nabavili duhane... - Page 35 Empty
PostajNaslov: Re: Upravo ste kupili/nabavili duhane...   Upravo ste kupili/nabavili duhane... - Page 35 Empty10.11.23 9:04

Stigla lajpciška probna, uz poklon - luksuzan 2024 katalog… poslan u ovaj ponedjeljak.

[You must be registered and logged in to see this link.]

bayro, Sokreos, v.milan, Nikša, Vortimejovrh, PurgerVž and Borut like this post

[Vrh] Go down
Nikša
Oblak dima
Oblak dima
Nikša


Broj postova : 1253
Join date : 07.02.2021
Age : 50
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : Mein Tabak No. 2, Peterson 3 Year's Virginia mix, ,Hal O' The Wynd, Amphora Special Reserve No 2.

Upravo ste kupili/nabavili duhane... - Page 35 Empty
PostajNaslov: Re: Upravo ste kupili/nabavili duhane...   Upravo ste kupili/nabavili duhane... - Page 35 Empty10.11.23 10:22

Saymoran je napisao/la:
Stigla lajpciška probna, uz poklon - luksuzan  2024 katalog… poslan u ovaj ponedjeljak.

[You must be registered and logged in to see this link.]

Sram ih bilo, da te dovedu još više u napast 😂

Saymoran and Borut like this post

[Vrh] Go down
Saymoran
Hladan dim
Hladan dim
Saymoran


Broj postova : 859
Join date : 26.07.2023
Age : 53
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : EMP, Black Mallory, RMC The Original Oriental, Mac Baren Classic Roll Cake, TAK Moro Cake, C&D Haunted Bookshop cake, Gawith&Hoggarth American blend BC

Upravo ste kupili/nabavili duhane... - Page 35 Empty
PostajNaslov: Re: Upravo ste kupili/nabavili duhane...   Upravo ste kupili/nabavili duhane... - Page 35 Empty10.11.23 10:25

Nikša je napisao/la:
Saymoran je napisao/la:
Stigla lajpciška probna, uz poklon - luksuzan  2024 katalog… poslan u ovaj ponedjeljak.

[You must be registered and logged in to see this link.]

Sram ih bilo, da te dovedu još više u napast 😂

Ne mogu mi ništa ne znam nemački 😂😂😂😂

v.milan, Nikša and Borut like this post

[Vrh] Go down
Borut
Peče me jezik
Peče me jezik
Borut


Broj postova : 331
Join date : 07.09.2023
Age : 52
Lokacija : pa tamo negdje daleko
Omiljeni duhani : EMP, Nightcap, 965, Old Ironsides

Upravo ste kupili/nabavili duhane... - Page 35 Empty
PostajNaslov: Re: Upravo ste kupili/nabavili duhane...   Upravo ste kupili/nabavili duhane... - Page 35 Empty10.11.23 11:42

Saymoran je napisao/la:
Stigla lajpciška probna, uz poklon - luksuzan  2024 katalog… poslan u ovaj ponedjeljak.


Znaju oni šta treba lulašu ... još više lula i još više duhana Cool

bayro, Nikša and Saymoran like this post

[Vrh] Go down
Nikša
Oblak dima
Oblak dima
Nikša


Broj postova : 1253
Join date : 07.02.2021
Age : 50
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : Mein Tabak No. 2, Peterson 3 Year's Virginia mix, ,Hal O' The Wynd, Amphora Special Reserve No 2.

Upravo ste kupili/nabavili duhane... - Page 35 Empty
PostajNaslov: Re: Upravo ste kupili/nabavili duhane...   Upravo ste kupili/nabavili duhane... - Page 35 Empty10.11.23 13:22

Zar može biti previše???
🥺😳🤯

Borut likes this post

[Vrh] Go down
Saymoran
Hladan dim
Hladan dim
Saymoran


Broj postova : 859
Join date : 26.07.2023
Age : 53
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : EMP, Black Mallory, RMC The Original Oriental, Mac Baren Classic Roll Cake, TAK Moro Cake, C&D Haunted Bookshop cake, Gawith&Hoggarth American blend BC

Upravo ste kupili/nabavili duhane... - Page 35 Empty
PostajNaslov: Re: Upravo ste kupili/nabavili duhane...   Upravo ste kupili/nabavili duhane... - Page 35 Empty10.11.23 13:45

Pa ne.

Borut likes this post

[Vrh] Go down
Borut
Peče me jezik
Peče me jezik
Borut


Broj postova : 331
Join date : 07.09.2023
Age : 52
Lokacija : pa tamo negdje daleko
Omiljeni duhani : EMP, Nightcap, 965, Old Ironsides

Upravo ste kupili/nabavili duhane... - Page 35 Empty
PostajNaslov: Re: Upravo ste kupili/nabavili duhane...   Upravo ste kupili/nabavili duhane... - Page 35 Empty10.11.23 15:20

Evo za ostale nas koji nismo još ništa tamo kupili, online katalog. Nije isto ali kad nema nutele ide i eurokrem [You must be registered and logged in to see this image.]

[You must be registered and logged in to see this link.]

Nikša, PurgerVž and Saymoran like this post

[Vrh] Go down
PurgerVž
Hladan dim
Hladan dim
PurgerVž


Broj postova : 922
Join date : 01.09.2022
Age : 43
Lokacija : Varaždin
Omiljeni duhani : Ashton Artisan's blend, Robert McConnell Oriental, St. Bruno, plavi Capstan, Amphora Virginia blend, HH Pure Virginia, Peterson Flake, MB mixture Scottish blend, HH Old dark fired, Peterson De Luxe Navy Rolls

Upravo ste kupili/nabavili duhane... - Page 35 Empty
PostajNaslov: Re: Upravo ste kupili/nabavili duhane...   Upravo ste kupili/nabavili duhane... - Page 35 Empty10.11.23 15:51

Borut je napisao/la:
Evo za ostale nas koji nismo još ništa tamo kupili, online katalog. Nije isto ali kad nema nutele ide i eurokrem  [You must be registered and logged in to see this image.]

[You must be registered and logged in to see this link.]
Već danas sam trebao guštat u blagodatima nove pošiljke od Kontor Tabaka ali naravno da je kolega jučer prespavao poštara.. sadomazo

bayro, Sokreos, Nikša and Saymoran like this post

[Vrh] Go down
Borut
Peče me jezik
Peče me jezik
Borut


Broj postova : 331
Join date : 07.09.2023
Age : 52
Lokacija : pa tamo negdje daleko
Omiljeni duhani : EMP, Nightcap, 965, Old Ironsides

Upravo ste kupili/nabavili duhane... - Page 35 Empty
PostajNaslov: Re: Upravo ste kupili/nabavili duhane...   Upravo ste kupili/nabavili duhane... - Page 35 Empty10.11.23 17:38

[/quote]
Već danas sam trebao guštat u blagodatima nove pošiljke od Kontor Tabaka ali naravno da je kolega jučer prespavao poštara.. sadomazo [/quote]

E onda treba tako još i još i još
sadomazo sadomazo sadomazo sadomazo sadomazo sadomazo

PurgerVž likes this post

[Vrh] Go down
Borut
Peče me jezik
Peče me jezik
Borut


Broj postova : 331
Join date : 07.09.2023
Age : 52
Lokacija : pa tamo negdje daleko
Omiljeni duhani : EMP, Nightcap, 965, Old Ironsides

Upravo ste kupili/nabavili duhane... - Page 35 Empty
PostajNaslov: Re: Upravo ste kupili/nabavili duhane...   Upravo ste kupili/nabavili duhane... - Page 35 Empty10.11.23 17:52

Evo ideja ... neka ide sad za kaznu zvonit poštaru na vrata, jer treba danas, da se to sredi. Petak je in do ponedeljka neče biti još paketa lol!

Nikša, Vortimejovrh and PurgerVž like this post

[Vrh] Go down
PurgerVž
Hladan dim
Hladan dim
PurgerVž


Broj postova : 922
Join date : 01.09.2022
Age : 43
Lokacija : Varaždin
Omiljeni duhani : Ashton Artisan's blend, Robert McConnell Oriental, St. Bruno, plavi Capstan, Amphora Virginia blend, HH Pure Virginia, Peterson Flake, MB mixture Scottish blend, HH Old dark fired, Peterson De Luxe Navy Rolls

Upravo ste kupili/nabavili duhane... - Page 35 Empty
PostajNaslov: Re: Upravo ste kupili/nabavili duhane...   Upravo ste kupili/nabavili duhane... - Page 35 Empty10.11.23 18:13

Borut je napisao/la:
Evo ideja ... neka ide sad za kaznu zvonit poštaru na vrata, jer treba danas, da se to sredi. Petak je in do ponedeljka neče biti još paketa lol!
Ima sreće jer je podigao paket u pošti jutros poslije noćne smjene...večeras ću ih dobiti u posjed, a u nedjelju pak opet ide narudžba jer su se još dvojica odobrovoljila i napokon odlučila za pošiljku, pa dok nas je četvero tu situaciju treba odmah iskoristiti..

v.milan, Nikša, Vortimejovrh and Borut like this post

[Vrh] Go down
PurgerVž
Hladan dim
Hladan dim
PurgerVž


Broj postova : 922
Join date : 01.09.2022
Age : 43
Lokacija : Varaždin
Omiljeni duhani : Ashton Artisan's blend, Robert McConnell Oriental, St. Bruno, plavi Capstan, Amphora Virginia blend, HH Pure Virginia, Peterson Flake, MB mixture Scottish blend, HH Old dark fired, Peterson De Luxe Navy Rolls

Upravo ste kupili/nabavili duhane... - Page 35 Empty
PostajNaslov: Re: Upravo ste kupili/nabavili duhane...   Upravo ste kupili/nabavili duhane... - Page 35 Empty11.11.23 6:47

Napokon, sve dobro provjerena roba osim Orlikovog GSa..[You must be registered and logged in to see this link.]

bayro, Sokreos, Slajs, v.milan, Nikša, Vortimejovrh, Saymoran and Borut like this post

[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17382
Join date : 15.01.2008
Age : 68
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

Upravo ste kupili/nabavili duhane... - Page 35 Empty
PostajNaslov: Re: Upravo ste kupili/nabavili duhane...   Upravo ste kupili/nabavili duhane... - Page 35 Empty11.11.23 8:30

Oooo, da! Ovo je dobra roba - svaka čast! Smile
Naročito mi se sviđa ovaj Škot u familien pakungu!

_________________
Bolje biti u klubu 60 plus nego ne biti![You must be registered and logged in to see this image.]
J.P.


Cigarettes are an addiction, cigars are a hobby, pipes are a religion

PurgerVž likes this post

[Vrh] Go down
Saymoran
Hladan dim
Hladan dim
Saymoran


Broj postova : 859
Join date : 26.07.2023
Age : 53
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : EMP, Black Mallory, RMC The Original Oriental, Mac Baren Classic Roll Cake, TAK Moro Cake, C&D Haunted Bookshop cake, Gawith&Hoggarth American blend BC

Upravo ste kupili/nabavili duhane... - Page 35 Empty
PostajNaslov: Re: Upravo ste kupili/nabavili duhane...   Upravo ste kupili/nabavili duhane... - Page 35 Empty11.11.23 8:35

A nisi škota 250 grama uzeo? Baš sam si mislio da bi mogao 😎

PurgerVž likes this post

[Vrh] Go down
PurgerVž
Hladan dim
Hladan dim
PurgerVž


Broj postova : 922
Join date : 01.09.2022
Age : 43
Lokacija : Varaždin
Omiljeni duhani : Ashton Artisan's blend, Robert McConnell Oriental, St. Bruno, plavi Capstan, Amphora Virginia blend, HH Pure Virginia, Peterson Flake, MB mixture Scottish blend, HH Old dark fired, Peterson De Luxe Navy Rolls

Upravo ste kupili/nabavili duhane... - Page 35 Empty
PostajNaslov: Re: Upravo ste kupili/nabavili duhane...   Upravo ste kupili/nabavili duhane... - Page 35 Empty11.11.23 15:34

Saymoran je napisao/la:
A nisi škota 250 grama uzeo? Baš sam si mislio da bi mogao 😎
A iskreno, bio sam na vagi al reko bit će dosta  za sada.. imam još 150g žute Amphore, a i u nedjelju ćemo piknut još neku sitnicu tako da preko pola kile oblizeka mi je sasvim dovoljno plus 12 ili 13 latakijskih duhana koji već stoje u buksi..😁

v.milan, Vortimejovrh, Saymoran and Borut like this post

[Vrh] Go down
Saymoran
Hladan dim
Hladan dim
Saymoran


Broj postova : 859
Join date : 26.07.2023
Age : 53
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : EMP, Black Mallory, RMC The Original Oriental, Mac Baren Classic Roll Cake, TAK Moro Cake, C&D Haunted Bookshop cake, Gawith&Hoggarth American blend BC

Upravo ste kupili/nabavili duhane... - Page 35 Empty
PostajNaslov: Re: Upravo ste kupili/nabavili duhane...   Upravo ste kupili/nabavili duhane... - Page 35 Empty15.11.23 18:10

Evo i moje crkavice

[You must be registered and logged in to see this link.]

wranjo123, Polerouter, v.milan, Vortimejovrh, PurgerVž, GrⒶna and Borut like this post

[Vrh] Go down
Borut
Peče me jezik
Peče me jezik
Borut


Broj postova : 331
Join date : 07.09.2023
Age : 52
Lokacija : pa tamo negdje daleko
Omiljeni duhani : EMP, Nightcap, 965, Old Ironsides

Upravo ste kupili/nabavili duhane... - Page 35 Empty
PostajNaslov: Re: Upravo ste kupili/nabavili duhane...   Upravo ste kupili/nabavili duhane... - Page 35 Empty15.11.23 19:10

Saymoran je napisao/la:
Evo i moje crkavice

Oooo fino fino, jedan orgazam za drugim kada sve to gledam lol!

Saymoran likes this post

[Vrh] Go down
Nikša
Oblak dima
Oblak dima
Nikša


Broj postova : 1253
Join date : 07.02.2021
Age : 50
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : Mein Tabak No. 2, Peterson 3 Year's Virginia mix, ,Hal O' The Wynd, Amphora Special Reserve No 2.

Upravo ste kupili/nabavili duhane... - Page 35 Empty
PostajNaslov: Re: Upravo ste kupili/nabavili duhane...   Upravo ste kupili/nabavili duhane... - Page 35 Empty15.11.23 19:48

Saymoran je napisao/la:
Evo i moje crkavice

[You must be registered and logged in to see this link.]

Došli čistači 😆
lol!

bayro, Vortimejovrh, PurgerVž, GrⒶna, Saymoran and Borut like this post

[Vrh] Go down
Saymoran
Hladan dim
Hladan dim
Saymoran


Broj postova : 859
Join date : 26.07.2023
Age : 53
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : EMP, Black Mallory, RMC The Original Oriental, Mac Baren Classic Roll Cake, TAK Moro Cake, C&D Haunted Bookshop cake, Gawith&Hoggarth American blend BC

Upravo ste kupili/nabavili duhane... - Page 35 Empty
PostajNaslov: Re: Upravo ste kupili/nabavili duhane...   Upravo ste kupili/nabavili duhane... - Page 35 Empty16.11.23 16:50

Ako cemo pravo, DANAS su stigli cistaci i jos jedna Mastro de Paja Laughing

[You must be registered and logged in to see this link.]

Polerouter, v.milan, Vortimejovrh, PurgerVž, GrⒶna and Borut like this post

[Vrh] Go down
GrⒶna
Peče me jezik
Peče me jezik
GrⒶna


Broj postova : 349
Join date : 07.01.2023
Age : 26
Lokacija : Rijeka
Omiljeni duhani : McConnell Oriental i Notting Hill. Peterson MM 965, Wellauer Balkan Mixture i English Blend.

Upravo ste kupili/nabavili duhane... - Page 35 Empty
PostajNaslov: Re: Upravo ste kupili/nabavili duhane...   Upravo ste kupili/nabavili duhane... - Page 35 Empty16.11.23 17:14

Nebi li ti zafalilo!! 😅 Fučkanje

Saymoran likes this post

[Vrh] Go down
Borut
Peče me jezik
Peče me jezik
Borut


Broj postova : 331
Join date : 07.09.2023
Age : 52
Lokacija : pa tamo negdje daleko
Omiljeni duhani : EMP, Nightcap, 965, Old Ironsides

Upravo ste kupili/nabavili duhane... - Page 35 Empty
PostajNaslov: Re: Upravo ste kupili/nabavili duhane...   Upravo ste kupili/nabavili duhane... - Page 35 Empty16.11.23 17:28

Saymoran je napisao/la:
Ako cemo pravo, DANAS su stigli cistaci i jos jedna Mastro de Paja Laughing



Oooo to če da bude fino s ovom lulom. Bravo bravo Cool

Saymoran likes this post

[Vrh] Go down
Saymoran
Hladan dim
Hladan dim
Saymoran


Broj postova : 859
Join date : 26.07.2023
Age : 53
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : EMP, Black Mallory, RMC The Original Oriental, Mac Baren Classic Roll Cake, TAK Moro Cake, C&D Haunted Bookshop cake, Gawith&Hoggarth American blend BC

Upravo ste kupili/nabavili duhane... - Page 35 Empty
PostajNaslov: Re: Upravo ste kupili/nabavili duhane...   Upravo ste kupili/nabavili duhane... - Page 35 Empty16.11.23 17:53

Borut je napisao/la:
Saymoran je napisao/la:
Ako cemo pravo, DANAS su stigli cistaci i jos jedna Mastro de Paja Laughing



Oooo to če da bude fino s ovom lulom. Bravo bravo Cool

Pa kad ih poklanjaju na  cigarworld.de, kako da ne uzmem

bayro and Nikša like this post

[Vrh] Go down
GrⒶna
Peče me jezik
Peče me jezik
GrⒶna


Broj postova : 349
Join date : 07.01.2023
Age : 26
Lokacija : Rijeka
Omiljeni duhani : McConnell Oriental i Notting Hill. Peterson MM 965, Wellauer Balkan Mixture i English Blend.

Upravo ste kupili/nabavili duhane... - Page 35 Empty
PostajNaslov: Re: Upravo ste kupili/nabavili duhane...   Upravo ste kupili/nabavili duhane... - Page 35 Empty17.11.23 8:36

Šta ti CW šalje u Hr?
[Vrh] Go down
Sponsored content





Upravo ste kupili/nabavili duhane... - Page 35 Empty
PostajNaslov: Re: Upravo ste kupili/nabavili duhane...   Upravo ste kupili/nabavili duhane... - Page 35 Empty

[Vrh] Go down
 
Upravo ste kupili/nabavili duhane...
[Vrh] 
Stranica 35 / 44.Go to page : Previous  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 39 ... 44  Next
 Similar topics
-
» Web shop: Smokingpipes
» Imaj buraza , nemaj duhane
» Upravo ste kupili/nabavili duhane...
» Koliko ste lula kupili otkad ste na forumu?
» Najjeftinije mjesto za duhane u EU?

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Dim Lule :: Ostalo vezano uz lule i duhane :: Pušionica-
Forum(o)Bir: