Dim Lule
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodošli na prvi i najveći forum ljubitelja lula i duhana za lule u regiji
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLoginRegistracija

 

 UPRAVO PUSITE.....I PIJETE :)

Go down 
+20
imnik
Branedelux
Borut
wranjo123
Dilen
vpetrovic
Gredičar
Polerouter
Saymoran
Slajs
Branislav
Vortimejovrh
Nikša
v.milan
PerB
GrⒶna
SanjinRI
bayro
Sokreos
PurgerVž
24 posters
Go to page : Previous  1 ... 17 ... 31, 32, 33 ... 36 ... 40  Next
Autor/icaPoruka
v.milan
Oblak dima
Oblak dima
v.milan


Broj postova : 1338
Join date : 08.01.2021
Age : 32
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : Peterson My Mixture 965, Arango Balkan Supreme, Amphora Virginia

UPRAVO PUSITE.....I PIJETE :) - Page 32 Empty
PostajNaslov: Re: UPRAVO PUSITE.....I PIJETE :)   UPRAVO PUSITE.....I PIJETE :) - Page 32 Empty21.01.24 16:33

Kakav je? Imam ga u zalihama al ga puštam još koju godinu da odleži. Pa me zanima koliko još da čekam. 😂

Vortimejovrh and PurgerVž like this post

[Vrh] Go down
Vortimejovrh
Hladan dim
Hladan dim
Vortimejovrh


Broj postova : 744
Join date : 08.02.2021
Age : 52
Lokacija : Zagreb

UPRAVO PUSITE.....I PIJETE :) - Page 32 Empty
PostajNaslov: Re: UPRAVO PUSITE.....I PIJETE :)   UPRAVO PUSITE.....I PIJETE :) - Page 32 Empty21.01.24 16:51

I mene zanima kakav je

PurgerVž likes this post

[Vrh] Go down
PurgerVž
Hladan dim
Hladan dim
PurgerVž


Broj postova : 922
Join date : 01.09.2022
Age : 43
Lokacija : Varaždin
Omiljeni duhani : Ashton Artisan's blend, Robert McConnell Oriental, St. Bruno, plavi Capstan, Amphora Virginia blend, HH Pure Virginia, Peterson Flake, MB mixture Scottish blend, HH Old dark fired, Peterson De Luxe Navy Rolls

UPRAVO PUSITE.....I PIJETE :) - Page 32 Empty
PostajNaslov: Re: UPRAVO PUSITE.....I PIJETE :)   UPRAVO PUSITE.....I PIJETE :) - Page 32 Empty21.01.24 17:11

Nisam puno očekivao kao i kod svake čiste virdžinije ali ljudi dragi, ovo kod mene na polici neće dugo živjeti! Ovo je teško izuvanje iz opanaka za straight virdžinofile poput mene ako se mogu tak izrazit.. Da ne znam kaj pušim rekao bih da je prvoklasni Va/Per u pitanju. Odrijemao sam lijepo poslije ručka i u startu me razbudila lula kolko je jak i papren ovaj Union Square i skoro mi na suze došlo, ali onako s guštom. Samo sam izvadio par natrganih flakeova, presavio i tutnuo u lulu s mrvicama na vrhu..Na pola lule paprenost se smanjila i samo slatkoća je ostala do kraja. Dima ko u busu "Krstića i sina." 😂😂😂
Ne znam da li će što dobiti stajanjem jer ga prvi put pušim ali kaj se mene tiče ovaj nema zašto stajati i skupljati prašinu..Ne mogu ga usporedit s nijednom tamnom virdžinijom do sada jer opet svaka ima nešto svoje. Svaka čast Gregici na ovom miksu..
Kupiti opet!!! 💞

EDIT: Evo pušim već drugu lulu, duži usnik, izmrvljen duhan = ista stvar.. 🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗
[You must be registered and logged in to see this link.]


Zadnja promjena: PurgerVž; 21.01.24 20:12; ukupno mijenjano 1 put.

Sokreos, v.milan, Nikša, Vortimejovrh, Saymoran and Borut like this post

[Vrh] Go down
Nikša
Oblak dima
Oblak dima
Nikša


Broj postova : 1253
Join date : 07.02.2021
Age : 50
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : Mein Tabak No. 2, Peterson 3 Year's Virginia mix, ,Hal O' The Wynd, Amphora Special Reserve No 2.

UPRAVO PUSITE.....I PIJETE :) - Page 32 Empty
PostajNaslov: Re: UPRAVO PUSITE.....I PIJETE :)   UPRAVO PUSITE.....I PIJETE :) - Page 32 Empty21.01.24 18:43

@PurgerVž
Čisto je bilo zadovoljstvo čitati tvoj osvrt na ovaj duhan, da bih ga sad odmah probao (da ga imam naravno 🫣🤣🤣🤣)

Vortimejovrh, PurgerVž and Saymoran like this post

[Vrh] Go down
v.milan
Oblak dima
Oblak dima
v.milan


Broj postova : 1338
Join date : 08.01.2021
Age : 32
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : Peterson My Mixture 965, Arango Balkan Supreme, Amphora Virginia

UPRAVO PUSITE.....I PIJETE :) - Page 32 Empty
PostajNaslov: Re: UPRAVO PUSITE.....I PIJETE :)   UPRAVO PUSITE.....I PIJETE :) - Page 32 Empty21.01.24 18:47

Ja se lomim. U tom slučaju je najbolje donijeti jednom prilikom (uskoro) na druženje.

Sokreos, Nikša, PurgerVž and Saymoran like this post

[Vrh] Go down
PurgerVž
Hladan dim
Hladan dim
PurgerVž


Broj postova : 922
Join date : 01.09.2022
Age : 43
Lokacija : Varaždin
Omiljeni duhani : Ashton Artisan's blend, Robert McConnell Oriental, St. Bruno, plavi Capstan, Amphora Virginia blend, HH Pure Virginia, Peterson Flake, MB mixture Scottish blend, HH Old dark fired, Peterson De Luxe Navy Rolls

UPRAVO PUSITE.....I PIJETE :) - Page 32 Empty
PostajNaslov: Re: UPRAVO PUSITE.....I PIJETE :)   UPRAVO PUSITE.....I PIJETE :) - Page 32 Empty21.01.24 18:52

v.milan je napisao/la:
Ja se lomim. U tom slučaju je najbolje donijeti jednom prilikom (uskoro) na druženje.
Nakon dvije lule ovoga više ni teksta nemam, eto tako sam ga doživio..😁 Recimo da mi se npr. Gawithov FvF može sakrit iza ovoga. Baš me pozitivno išamarao ovaj duhan u startu. Čak sam i radio ugasio da ga bolje "čujem" u miru i tišini.😂

Sokreos, v.milan, Nikša, Vortimejovrh and Saymoran like this post

[Vrh] Go down
Nikša
Oblak dima
Oblak dima
Nikša


Broj postova : 1253
Join date : 07.02.2021
Age : 50
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : Mein Tabak No. 2, Peterson 3 Year's Virginia mix, ,Hal O' The Wynd, Amphora Special Reserve No 2.

UPRAVO PUSITE.....I PIJETE :) - Page 32 Empty
PostajNaslov: Re: UPRAVO PUSITE.....I PIJETE :)   UPRAVO PUSITE.....I PIJETE :) - Page 32 Empty21.01.24 19:26

Let's make Original Choice great again 😜[You must be registered and logged in to see this link.]

bayro, Sokreos, v.milan, Vortimejovrh, PurgerVž, GrⒶna, Saymoran and Borut like this post

[Vrh] Go down
PerB
Peče me jezik
Peče me jezik
PerB


Broj postova : 469
Join date : 12.02.2021
Age : 39
Lokacija : Štafilić- Kaštela
Omiljeni duhani : Još ne i već da

UPRAVO PUSITE.....I PIJETE :) - Page 32 Empty
PostajNaslov: Re: UPRAVO PUSITE.....I PIJETE :)   UPRAVO PUSITE.....I PIJETE :) - Page 32 Empty22.01.24 10:37

Brown flake caj

Polerouter, v.milan, Nikša, Vortimejovrh, PurgerVž, GrⒶna, Saymoran and Borut like this post

[Vrh] Go down
imnik
Oblak dima
Oblak dima
imnik


Broj postova : 3180
Join date : 05.11.2009
Age : 49
Lokacija : Beograd

UPRAVO PUSITE.....I PIJETE :) - Page 32 Empty
PostajNaslov: Re: UPRAVO PUSITE.....I PIJETE :)   UPRAVO PUSITE.....I PIJETE :) - Page 32 Empty22.01.24 10:54

4noggins Down by the River i kisela voda

bayro, Polerouter, v.milan, Nikša, Vortimejovrh, PerB, PurgerVž and like this post

[Vrh] Go down
GrⒶna
Peče me jezik
Peče me jezik
GrⒶna


Broj postova : 349
Join date : 07.01.2023
Age : 26
Lokacija : Rijeka
Omiljeni duhani : McConnell Oriental i Notting Hill. Peterson MM 965, Wellauer Balkan Mixture i English Blend.

UPRAVO PUSITE.....I PIJETE :) - Page 32 Empty
PostajNaslov: Re: UPRAVO PUSITE.....I PIJETE :)   UPRAVO PUSITE.....I PIJETE :) - Page 32 Empty22.01.24 13:15

Kava sa rižinim[You must be registered and logged in to see this link.]

bayro, Polerouter, v.milan, Nikša, Vortimejovrh, PerB, PurgerVž and like this post

[Vrh] Go down
PurgerVž
Hladan dim
Hladan dim
PurgerVž


Broj postova : 922
Join date : 01.09.2022
Age : 43
Lokacija : Varaždin
Omiljeni duhani : Ashton Artisan's blend, Robert McConnell Oriental, St. Bruno, plavi Capstan, Amphora Virginia blend, HH Pure Virginia, Peterson Flake, MB mixture Scottish blend, HH Old dark fired, Peterson De Luxe Navy Rolls

UPRAVO PUSITE.....I PIJETE :) - Page 32 Empty
PostajNaslov: Re: UPRAVO PUSITE.....I PIJETE :)   UPRAVO PUSITE.....I PIJETE :) - Page 32 Empty22.01.24 18:07

Kako je lijepo kad te u dva dana u žicu pogode dva još neisprobana duhana. Krenulo me izgleda...
Uz nescaffe i mineralnu. 🤗[You must be registered and logged in to see this link.]

Polerouter, v.milan, Vortimejovrh, GrⒶna, Saymoran and Borut like this post

[Vrh] Go down
GrⒶna
Peče me jezik
Peče me jezik
GrⒶna


Broj postova : 349
Join date : 07.01.2023
Age : 26
Lokacija : Rijeka
Omiljeni duhani : McConnell Oriental i Notting Hill. Peterson MM 965, Wellauer Balkan Mixture i English Blend.

UPRAVO PUSITE.....I PIJETE :) - Page 32 Empty
PostajNaslov: Re: UPRAVO PUSITE.....I PIJETE :)   UPRAVO PUSITE.....I PIJETE :) - Page 32 Empty22.01.24 19:06

Opet Pirate Cake, iako zadnji puta da kupujem C&D proizvode nakon otkrivanja njihovog "Founding Fathers" kao i Dan Tobacco "Liberty" i "Patriot"...i takva slična veličanja kolonizatorskog imperijalizma. Još povrh apsurda, nazivati ga "Liberty"...
Posramih se vlastite kupovine!

bayro and Nikša like this post

[Vrh] Go down
PurgerVž
Hladan dim
Hladan dim
PurgerVž


Broj postova : 922
Join date : 01.09.2022
Age : 43
Lokacija : Varaždin
Omiljeni duhani : Ashton Artisan's blend, Robert McConnell Oriental, St. Bruno, plavi Capstan, Amphora Virginia blend, HH Pure Virginia, Peterson Flake, MB mixture Scottish blend, HH Old dark fired, Peterson De Luxe Navy Rolls

UPRAVO PUSITE.....I PIJETE :) - Page 32 Empty
PostajNaslov: Re: UPRAVO PUSITE.....I PIJETE :)   UPRAVO PUSITE.....I PIJETE :) - Page 32 Empty22.01.24 19:13

GrⒶna je napisao/la:
Opet Pirate Cake, iako zadnji puta da kupujem C&D proizvode nakon otkrivanja njihovog "Founding Fathers" kao i Dan Tobacco "Liberty" i "Patriot"...i takva slična veličanja kolonizatorskog imperijalizma. Još povrh apsurda, nazivati ga "Liberty"...
Posramih se vlastite kupovine!
Suosjećam s tobom za Patriot flake.. užas bezlični. 🙄

Nikša likes this post

[Vrh] Go down
Nikša
Oblak dima
Oblak dima
Nikša


Broj postova : 1253
Join date : 07.02.2021
Age : 50
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : Mein Tabak No. 2, Peterson 3 Year's Virginia mix, ,Hal O' The Wynd, Amphora Special Reserve No 2.

UPRAVO PUSITE.....I PIJETE :) - Page 32 Empty
PostajNaslov: Re: UPRAVO PUSITE.....I PIJETE :)   UPRAVO PUSITE.....I PIJETE :) - Page 32 Empty22.01.24 20:19

PurgerVž je napisao/la:
Kako je lijepo kad te u dva dana u žicu pogode dva još neisprobana duhana. Krenulo me izgleda...
Uz nescaffe i mineralnu. 🤗[You must be registered and logged in to see this link.]

Kad meni kao ljubitelju aromatika se taj duhan sviđa onda stvarno nisam sumnjao da će ti sjesti.
Ali da krenulo te, zaigraj loto 🤣 Idea

bayro, v.milan, Vortimejovrh, PurgerVž, GrⒶna, Saymoran and Borut like this post

[Vrh] Go down
babaq
Oblak dima
Oblak dima
babaq


Broj postova : 3051
Join date : 23.01.2016
Age : 52
Lokacija : Makarska
Omiljeni duhani : Orlik golden sliced, Solani burley flake, Rattray's HOTW, GLP Odyssey

UPRAVO PUSITE.....I PIJETE :) - Page 32 Empty
PostajNaslov: Re: UPRAVO PUSITE.....I PIJETE :)   UPRAVO PUSITE.....I PIJETE :) - Page 32 Empty23.01.24 8:41

Hal ‘O the Wynd, kafa

bayro, v.milan, Nikša, Vortimejovrh, PerB, GrⒶna, Saymoran and Borut like this post

[Vrh] Go down
Nikša
Oblak dima
Oblak dima
Nikša


Broj postova : 1253
Join date : 07.02.2021
Age : 50
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : Mein Tabak No. 2, Peterson 3 Year's Virginia mix, ,Hal O' The Wynd, Amphora Special Reserve No 2.

UPRAVO PUSITE.....I PIJETE :) - Page 32 Empty
PostajNaslov: Re: UPRAVO PUSITE.....I PIJETE :)   UPRAVO PUSITE.....I PIJETE :) - Page 32 Empty23.01.24 11:34

[You must be registered and logged in to see this link.]

Nova glinena lula, zanimljivo je, Original Choice, zeleni čaj i Bob Marley koji ne odobrava da mu smetam na balkonu s pušenjem dok on njuši susjedstvo. 😂

v.milan, PerB, PurgerVž, GrⒶna, Saymoran and Borut like this post

[Vrh] Go down
GrⒶna
Peče me jezik
Peče me jezik
GrⒶna


Broj postova : 349
Join date : 07.01.2023
Age : 26
Lokacija : Rijeka
Omiljeni duhani : McConnell Oriental i Notting Hill. Peterson MM 965, Wellauer Balkan Mixture i English Blend.

UPRAVO PUSITE.....I PIJETE :) - Page 32 Empty
PostajNaslov: Re: UPRAVO PUSITE.....I PIJETE :)   UPRAVO PUSITE.....I PIJETE :) - Page 32 Empty23.01.24 11:53

I kod mene slično! Kaže Luna "jooj krasan setter taj Bob Marley!" Very Happy

Plum Pudding i kava..
[You must be registered and logged in to see this link.]

v.milan, Nikša, PurgerVž, Saymoran and Borut like this post

[Vrh] Go down
Nikša
Oblak dima
Oblak dima
Nikša


Broj postova : 1253
Join date : 07.02.2021
Age : 50
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : Mein Tabak No. 2, Peterson 3 Year's Virginia mix, ,Hal O' The Wynd, Amphora Special Reserve No 2.

UPRAVO PUSITE.....I PIJETE :) - Page 32 Empty
PostajNaslov: Re: UPRAVO PUSITE.....I PIJETE :)   UPRAVO PUSITE.....I PIJETE :) - Page 32 Empty23.01.24 12:25

GrⒶna je napisao/la:
I kod mene slično! Kaže Luna "jooj krasan setter taj Bob Marley!" Very Happy

Plum Pudding i kava..
[You must be registered and logged in to see this link.]

Trebamo ih upoznati jednom 😎😁😄🫣
Uživajte u suncu

Vortimejovrh, GrⒶna and Saymoran like this post

[Vrh] Go down
Nikša
Oblak dima
Oblak dima
Nikša


Broj postova : 1253
Join date : 07.02.2021
Age : 50
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : Mein Tabak No. 2, Peterson 3 Year's Virginia mix, ,Hal O' The Wynd, Amphora Special Reserve No 2.

UPRAVO PUSITE.....I PIJETE :) - Page 32 Empty
PostajNaslov: Re: UPRAVO PUSITE.....I PIJETE :)   UPRAVO PUSITE.....I PIJETE :) - Page 32 Empty23.01.24 16:02

[You must be registered and logged in to see this link.]

Hal O' the Wynd i kafa s mlijekom i nova lula. Nisam mogao  izdržati da ne probam. Lulu, duhan mi je super još od prije.
gentleman

bayro, Polerouter, v.milan, Vortimejovrh, PurgerVž, Saymoran and Borut like this post

[Vrh] Go down
Saymoran
Hladan dim
Hladan dim
Saymoran


Broj postova : 859
Join date : 26.07.2023
Age : 53
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : EMP, Black Mallory, RMC The Original Oriental, Mac Baren Classic Roll Cake, TAK Moro Cake, C&D Haunted Bookshop cake, Gawith&Hoggarth American blend BC

UPRAVO PUSITE.....I PIJETE :) - Page 32 Empty
PostajNaslov: Re: UPRAVO PUSITE.....I PIJETE :)   UPRAVO PUSITE.....I PIJETE :) - Page 32 Empty23.01.24 16:39

Ja sam upravo popuśio lulu duhana za koji se ne sjecam koji je 😭
Al bio mi fini

v.milan, Nikša, Vortimejovrh, GrⒶna and Borut like this post

[Vrh] Go down
v.milan
Oblak dima
Oblak dima
v.milan


Broj postova : 1338
Join date : 08.01.2021
Age : 32
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : Peterson My Mixture 965, Arango Balkan Supreme, Amphora Virginia

UPRAVO PUSITE.....I PIJETE :) - Page 32 Empty
PostajNaslov: Re: UPRAVO PUSITE.....I PIJETE :)   UPRAVO PUSITE.....I PIJETE :) - Page 32 Empty23.01.24 17:36

Nikša je napisao/la:
Nisam mogao  izdržati da ne probam. Lulu, duhan mi je super još od prije.
gentleman

I? Valja li?
[Vrh] Go down
Nikša
Oblak dima
Oblak dima
Nikša


Broj postova : 1253
Join date : 07.02.2021
Age : 50
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : Mein Tabak No. 2, Peterson 3 Year's Virginia mix, ,Hal O' The Wynd, Amphora Special Reserve No 2.

UPRAVO PUSITE.....I PIJETE :) - Page 32 Empty
PostajNaslov: Re: UPRAVO PUSITE.....I PIJETE :)   UPRAVO PUSITE.....I PIJETE :) - Page 32 Empty23.01.24 17:44

v.milan je napisao/la:
Nikša je napisao/la:
Nisam mogao  izdržati da ne probam. Lulu, duhan mi je super još od prije.
gentleman

I? Valja li?

Da sasvim solidna, evo sad otvorim temu da me Bayro opet ne viče s.
Off topic

v.milan, GrⒶna and Saymoran like this post

[Vrh] Go down
GrⒶna
Peče me jezik
Peče me jezik
GrⒶna


Broj postova : 349
Join date : 07.01.2023
Age : 26
Lokacija : Rijeka
Omiljeni duhani : McConnell Oriental i Notting Hill. Peterson MM 965, Wellauer Balkan Mixture i English Blend.

UPRAVO PUSITE.....I PIJETE :) - Page 32 Empty
PostajNaslov: Re: UPRAVO PUSITE.....I PIJETE :)   UPRAVO PUSITE.....I PIJETE :) - Page 32 Empty23.01.24 18:47

L.M. iz savinellice...
Stvarno ne znam jesam li ja seljo ili je sve to isti klinac. Dal je Real Bruyere ili Savinelli... Dok nije freehand i izašla je iz tokarskog stroja, ni ne vrijede 100+ €
Ali brend, kao i u svemu, stvara cijenu.
[You must be registered and logged in to see this link.]

Polerouter, v.milan, Nikša, PurgerVž, Saymoran and Borut like this post

[Vrh] Go down
RedFish
Prva lula
Prva lula
RedFish


Broj postova : 37
Join date : 29.10.2023
Age : 41
Lokacija : Osijek

UPRAVO PUSITE.....I PIJETE :) - Page 32 Empty
PostajNaslov: Re: UPRAVO PUSITE.....I PIJETE :)   UPRAVO PUSITE.....I PIJETE :) - Page 32 Empty23.01.24 19:16

Mac Baren Original Choice i kava sa mlijekom. [You must be registered and logged in to see this link.]

Polerouter, v.milan, Nikša, PurgerVž, Saymoran and Borut like this post

[Vrh] Go down
Nikša
Oblak dima
Oblak dima
Nikša


Broj postova : 1253
Join date : 07.02.2021
Age : 50
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : Mein Tabak No. 2, Peterson 3 Year's Virginia mix, ,Hal O' The Wynd, Amphora Special Reserve No 2.

UPRAVO PUSITE.....I PIJETE :) - Page 32 Empty
PostajNaslov: Re: UPRAVO PUSITE.....I PIJETE :)   UPRAVO PUSITE.....I PIJETE :) - Page 32 Empty23.01.24 19:53

RedFish je napisao/la:
Mac Baren Original Choice i kava sa mlijekom. [You must be registered and logged in to see this link.]

Odlično, već sam mislio da te ona pljačka s cijenom u Av.Mall ohladila od lula. Embarassed Crying or Very sad

GrⒶna likes this post

[Vrh] Go down
Sponsored content





UPRAVO PUSITE.....I PIJETE :) - Page 32 Empty
PostajNaslov: Re: UPRAVO PUSITE.....I PIJETE :)   UPRAVO PUSITE.....I PIJETE :) - Page 32 Empty

[Vrh] Go down
 
UPRAVO PUSITE.....I PIJETE :)
[Vrh] 
Stranica 32 / 40.Go to page : Previous  1 ... 17 ... 31, 32, 33 ... 36 ... 40  Next
 Similar topics
-
» UPRAVO PUSITE.....I PIJETE :)
» UPRAVO PUSITE.....I PIJETE :)

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Dim Lule :: Ostalo vezano uz lule i duhane :: Pušionica-
Forum(o)Bir: