Dim Lule
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodošli na prvi i najveći forum ljubitelja lula i duhana za lule u regiji
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLoginRegistracija

 

 UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :)

Go down 
+23
Leo
fra_Perica
Marko1980
bayro
oliohardi
Horla
imnik
Gillette
paludamentum
Lakeman
Branislav
jam.hadar
Vucko22
Pantarei
Ignoro
dejan68ks
Majka
Timro
Nunki
Beki
Suspiria
Zupnik
Pepi
27 posters
Go to page : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 23 ... 40  Next
Autor/icaPoruka
oliohardi
Oblak dima
Oblak dima
oliohardi


Broj postova : 1828
Join date : 02.05.2017
Age : 63
Lokacija : Šabac
Omiljeni duhani : Gawith Hoggart&Co#20 Latakia mixture,Deecons Dawnfall,Dunhill BB1938 ,C&D Da Vinci,Nightcup,London mixture

UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :)   UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 7 Empty06.04.19 9:44

Quiet Nights i kafa
[Vrh] Go down
babaq
Oblak dima
Oblak dima
babaq


Broj postova : 3051
Join date : 23.01.2016
Age : 52
Lokacija : Makarska
Omiljeni duhani : Orlik golden sliced, Solani burley flake, Rattray's HOTW, GLP Odyssey

UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :)   UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 7 Empty06.04.19 10:38

Solani burley flake, kafa
[Vrh] Go down
Beki
Gasi mi se lula
Gasi mi se lula
Beki


Broj postova : 243
Join date : 01.04.2018
Age : 31
Lokacija : Beograd
Omiljeni duhani : Captain Earls Ten Russians, PS Luxury Bullseye flake, Stanislaw Balkan Latakia

UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :)   UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 7 Empty06.04.19 12:04

P.S. proper english i zajecarsko pivo dok traju poljski radovi. Udarni pocetak dana UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 7 2235064407
[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17382
Join date : 15.01.2008
Age : 68
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :)   UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 7 Empty06.04.19 17:43

Prva popodnevna, nakon sieste i opet Pfeiffen Huber - English Balkan ! Kako je to dobar duhan! UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 7 2235064407

_________________
Bolje biti u klubu 60 plus nego ne biti![You must be registered and logged in to see this image.]
J.P.


Cigarettes are an addiction, cigars are a hobby, pipes are a religion
[Vrh] Go down
Marko1980
Oblak dima
Oblak dima
Marko1980


Broj postova : 1590
Join date : 20.03.2019
Age : 44
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : Carolina Red Flake w/Per, Spark Plug, JackKnife Plug

UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :)   UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 7 Empty06.04.19 18:20

McConnell Black & Gold + chemex Rwanda 1000 Hills. Jedan od dva duhana s kojima sam se zeznuo i otišao preduboko u arome dok još nisam znao da to nije baš po mom ukusu. Ali u početku je neizbježno zeznut se dok čovjek ne shvati što mu godi.
[Vrh] Go down
https://www.mdclimb.com
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17382
Join date : 15.01.2008
Age : 68
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :)   UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 7 Empty06.04.19 18:58

Marko1980 je napisao/la:
McConnell Black & Gold + chemex Rwanda 1000 Hills. Jedan od dva duhana s kojima sam se zeznuo i otišao preduboko u arome dok još nisam znao da to nije baš po mom ukusu. Ali u početku je neizbježno zeznut se dok čovjek ne shvati što mu godi.

Naravno, pa tek si počeo! To je najnormalnija stvar! Svi smo počeli s aromaticima, a kasnije smo prešli na ozbiljnije duhane.
No ima ljudi kojima aromatici odgovaraju, vole ih i to također treba cijeniti! Svatko prema svojem ukusu!

_________________
Bolje biti u klubu 60 plus nego ne biti![You must be registered and logged in to see this image.]
J.P.


Cigarettes are an addiction, cigars are a hobby, pipes are a religion
[Vrh] Go down
Marko1980
Oblak dima
Oblak dima
Marko1980


Broj postova : 1590
Join date : 20.03.2019
Age : 44
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : Carolina Red Flake w/Per, Spark Plug, JackKnife Plug

UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :)   UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 7 Empty06.04.19 19:40

Apsolutno se slažem. Original Choice mi je recimo sasvim u redu! Nadam se da ću imati priliku dati nekome ova dva (dobro sam zadihtao original kutije, a pušim samo ono što sam odvadio) i da će taj netko puno više uživati u njima. Pa da nepotrebno ne kupuje odmah po 100 grama samo zato da sazna je li to za njega. A realno gledano izbor u ZG (prvo mjesto za početnike) je dovoljno skroman da se svatko može zaletjeti i kupi baš ove. Dakle, tko hoće, nek ne kupuje, dobije od mene!
[Vrh] Go down
https://www.mdclimb.com
imnik
Oblak dima
Oblak dima
imnik


Broj postova : 3180
Join date : 05.11.2009
Age : 49
Lokacija : Beograd

UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :)   UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 7 Empty07.04.19 8:15

CD Engine 99 (uzet za ponovnu probu od prijatelja) i zeleni čaj
[Vrh] Go down
G.S.Patton
Oblak dima
Oblak dima
G.S.Patton


Broj postova : 2189
Join date : 22.04.2010
Age : 55
Lokacija : Tamo gdje je sve po mom...

UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :)   UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 7 Empty07.04.19 8:16

The Aperitif (Dunhill) i nessica za početak dana
[Vrh] Go down
oliohardi
Oblak dima
Oblak dima
oliohardi


Broj postova : 1828
Join date : 02.05.2017
Age : 63
Lokacija : Šabac
Omiljeni duhani : Gawith Hoggart&Co#20 Latakia mixture,Deecons Dawnfall,Dunhill BB1938 ,C&D Da Vinci,Nightcup,London mixture

UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :)   UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 7 Empty07.04.19 10:13

Atlas Balkan i kafa(zaboravio da kupim nes)
[Vrh] Go down
babaq
Oblak dima
Oblak dima
babaq


Broj postova : 3051
Join date : 23.01.2016
Age : 52
Lokacija : Makarska
Omiljeni duhani : Orlik golden sliced, Solani burley flake, Rattray's HOTW, GLP Odyssey

UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :)   UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 7 Empty08.04.19 19:22

Stokkebye´s twist flake, piva
[Vrh] Go down
oliohardi
Oblak dima
Oblak dima
oliohardi


Broj postova : 1828
Join date : 02.05.2017
Age : 63
Lokacija : Šabac
Omiljeni duhani : Gawith Hoggart&Co#20 Latakia mixture,Deecons Dawnfall,Dunhill BB1938 ,C&D Da Vinci,Nightcup,London mixture

UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :)   UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 7 Empty08.04.19 23:04

Cramers balkan mixture i capucino s Milkom
[Vrh] Go down
Marko1980
Oblak dima
Oblak dima
Marko1980


Broj postova : 1590
Join date : 20.03.2019
Age : 44
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : Carolina Red Flake w/Per, Spark Plug, JackKnife Plug

UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :)   UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 7 Empty09.04.19 21:10

STG Escudo Navy De Luxe iz Lorenzove de luxe lule koju bih najradije dedicirao virginijama, ali znate ono, nema se iz čega... E da i + Ardbeg 10. Moje skromno zapažanje je da mi uz dimljene duhane najbolje paše nedimljeni viski ili tanka kava, a uz nedimljene duhane dimljeni viski ili punija kava.

Ovaj duhan je rezan na žetone (dok smokingpipes kaže curly cut), no ne bunim se, još bolje. Još jedan kojeg ne mogu odoljeti tu i tamo i udahnuti.
[Vrh] Go down
https://www.mdclimb.com
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17382
Join date : 15.01.2008
Age : 68
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :)   UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 7 Empty09.04.19 21:55

"Dimljeni" i "nedimljeni" - držim da je to tvoj izraz za latakijske i nelatakijske duhane. bayro

Eto, ja  pušim dimljeni Captain's Earle, Mystic blend, iz legendarne Petersonke sistemke 302, (to je nešto što se jednostavno mora imati) i čaj od mente za lagano uspavljivanje uz jazz  i Phillipsovog "Egiptologa".
Da je bolje - ne bi valjalo!

_________________
Bolje biti u klubu 60 plus nego ne biti![You must be registered and logged in to see this image.]
J.P.


Cigarettes are an addiction, cigars are a hobby, pipes are a religion
[Vrh] Go down
babaq
Oblak dima
Oblak dima
babaq


Broj postova : 3051
Join date : 23.01.2016
Age : 52
Lokacija : Makarska
Omiljeni duhani : Orlik golden sliced, Solani burley flake, Rattray's HOTW, GLP Odyssey

UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :)   UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 7 Empty11.04.19 13:33

McConnel's Barking road, porter
[Vrh] Go down
wranjo123
Oblak dima
Oblak dima
wranjo123


Broj postova : 2053
Join date : 23.08.2016
Age : 36
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : sg brown sugar flake, glp meridian

UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :)   UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 7 Empty11.04.19 13:48

Gdje si ga nabavio? Jel valja čemu?
[Vrh] Go down
babaq
Oblak dima
Oblak dima
babaq


Broj postova : 3051
Join date : 23.01.2016
Age : 52
Lokacija : Makarska
Omiljeni duhani : Orlik golden sliced, Solani burley flake, Rattray's HOTW, GLP Odyssey

UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :)   UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 7 Empty11.04.19 14:13

U Njemackoj, malo je slađi i plošniji od Dunhilla. Covent garden(Nightcap) nisan jos prova, ali vonj iz limenke je skoro identičan.
[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17382
Join date : 15.01.2008
Age : 68
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :)   UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 7 Empty11.04.19 14:43

Ja danas podigao svoju narudžbu i labilan kakav jesam, već sam u autu, na povratku s posla zadimio (i još dimim!) F&K Black Bayou Mist. Predobar duhan!
Ma koliko sada dobrih duhana ima, nema potrebe da cvilimo ni za Balkan Sobranie niti za Dunhillom! puffy

_________________
Bolje biti u klubu 60 plus nego ne biti![You must be registered and logged in to see this image.]
J.P.


Cigarettes are an addiction, cigars are a hobby, pipes are a religion
[Vrh] Go down
Marko1980
Oblak dima
Oblak dima
Marko1980


Broj postova : 1590
Join date : 20.03.2019
Age : 44
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : Carolina Red Flake w/Per, Spark Plug, JackKnife Plug

UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :)   UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 7 Empty11.04.19 19:52

MB HH Old Dark Fired iz Jean Claude bent billardice + Earl Grey. Prvi kus ovog duhana i mislim da sam pronašao svoj novi najomiljeniji dim. Nema načina da ga zadržim u ustima toliko dugo koliko zapravo zaslužuje, naprosto se iživljavam nad njime!
[Vrh] Go down
https://www.mdclimb.com
wranjo123
Oblak dima
Oblak dima
wranjo123


Broj postova : 2053
Join date : 23.08.2016
Age : 36
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : sg brown sugar flake, glp meridian

UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :)   UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 7 Empty11.04.19 20:07

onda si očito fan kentucky duhana koji je "dimljeni burley" Smile meni je isto old dark fired super.
dovršio upravo zadnje dvije lule Mississippi muda-a.
[Vrh] Go down
oliohardi
Oblak dima
Oblak dima
oliohardi


Broj postova : 1828
Join date : 02.05.2017
Age : 63
Lokacija : Šabac
Omiljeni duhani : Gawith Hoggart&Co#20 Latakia mixture,Deecons Dawnfall,Dunhill BB1938 ,C&D Da Vinci,Nightcup,London mixture

UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :)   UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 7 Empty12.04.19 0:51

Da Vinci i voda
[Vrh] Go down
imnik
Oblak dima
Oblak dima
imnik


Broj postova : 3180
Join date : 05.11.2009
Age : 49
Lokacija : Beograd

UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :)   UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 7 Empty12.04.19 19:15

CD Pirate Kake i kisela voda
[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17382
Join date : 15.01.2008
Age : 68
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :)   UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 7 Empty12.04.19 19:29

imnik je napisao/la:
CD Pirate Kake i kisela voda

Moi aussi, samo nije "Knjaz", nego Cedevita! puffy

_________________
Bolje biti u klubu 60 plus nego ne biti![You must be registered and logged in to see this image.]
J.P.


Cigarettes are an addiction, cigars are a hobby, pipes are a religion
[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17382
Join date : 15.01.2008
Age : 68
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :)   UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 7 Empty12.04.19 21:24

I sada, nakon Pirata, Pfeiffen Huber - English Balkan, poklon mog dragog prijatelja Iveka iz Polinski klasične billard lule, zavidnih dimenzija, za petak navečer, dobru knjigu i jazz.  puffy

[You must be registered and logged in to see this link.]

_________________
Bolje biti u klubu 60 plus nego ne biti![You must be registered and logged in to see this image.]
J.P.


Cigarettes are an addiction, cigars are a hobby, pipes are a religion
[Vrh] Go down
Marko1980
Oblak dima
Oblak dima
Marko1980


Broj postova : 1590
Join date : 20.03.2019
Age : 44
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : Carolina Red Flake w/Per, Spark Plug, JackKnife Plug

UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :)   UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 7 Empty12.04.19 21:43

Super link, lijepe lule, ali neke mi izgledaju ultra nepraktične, pogotovo jedna koja mi je ujedno i najljepša. A šta ćeš...

C&D Opening Night + voda. Prva straight virginija koje sam se dokopao. Vrlo sam zadovoljan.
[Vrh] Go down
https://www.mdclimb.com
Sponsored content





UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :)   UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 7 Empty

[Vrh] Go down
 
UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :)
[Vrh] 
Stranica 7 / 40.Go to page : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 23 ... 40  Next
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Dim Lule :: Ostalo vezano uz lule i duhane :: Pušionica-
Forum(o)Bir: