Dim Lule
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodošli na prvi i najveći forum ljubitelja lula i duhana za lule u regiji
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLoginRegistracija

 

 Rattray London Eye

Go down 
3 posters
Autor/icaPoruka
FrancoRi
Gasi mi se lula
Gasi mi se lula
FrancoRi


Broj postova : 261
Join date : 09.01.2024
Age : 38
Lokacija : Rijeka
Omiljeni duhani : Mac Barren OC, Navy Flake, amphora no2. Peterson 3 y.o. virginia mixture, holmer knudsen's

Rattray London Eye Empty
PostajNaslov: Rattray London Eye   Rattray London Eye Empty08.07.24 21:25

London Eye is a noble pipe tobacco of the highest quality. The perfect marriage of golden, red and dark Virginia tobaccos in different cuts are rounded off with burley and black cavendish. The aroma of rum, coconut, and macadamia nuts makes it a truly exceptional blend.[You must be registered and logged in to see this link.]

Nakon nekoliko pusenja iz raznih lula evo da napisem koje slovo o ovom aromatiku.

Kupio sam ga u limenci od 50 grama.
Po otvaranju ima ugodan, ne pre jak miris kokosa i orascica.
Boje su od crne, preko smedje do zlatne. Rezan je raznoliko. Dolazi dobro ovlazen, ni previse ni premalo. Slatkast miris dominira. U pozadini se moze nanjusiti i kokos.
Lagano se puni i brzo se upali, razvija dosta dima i brzo gori.
Pusio sam ga u kar erik luli, vauenici i jean claudici sa 9mm filterom i moram iskreno reci da me nije bas pridobio.
Arome se slabo oslobadjaju i nisam uspio izdvojiti puno okusa. Room note je super. Ugodan. Ne grize za jezik cak ni kada sam ga pusio u lulama bez filtera. Najvise iz njega sam uspio izvuci kada sam ga pusio u churchwardenici. Rekao bih da je blagi aromatik, pomalo slab i falilo mi je malo onog suta nikotina i punoce okusa.
Sve u svemu, nije los ali mislim da ga vise necu kupovati.

Ocjena 2.5 od 5.

wranjo123, v.milan, Nikša, PurgerVž and Borut like this post

[Vrh] Go down
wranjo123
Oblak dima
Oblak dima
wranjo123


Broj postova : 2067
Join date : 23.08.2016
Age : 36
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : sg brown sugar flake, glp meridian

Rattray London Eye Empty
PostajNaslov: Re: Rattray London Eye   Rattray London Eye Empty09.07.24 7:31

ovaj duhan je najbolji kad ga naspeš u bocu s malo soka pa se muhe hvataju na njega [You must be registered and logged in to see this image.]
[Vrh] Go down
FrancoRi
Gasi mi se lula
Gasi mi se lula
FrancoRi


Broj postova : 261
Join date : 09.01.2024
Age : 38
Lokacija : Rijeka
Omiljeni duhani : Mac Barren OC, Navy Flake, amphora no2. Peterson 3 y.o. virginia mixture, holmer knudsen's

Rattray London Eye Empty
PostajNaslov: Re: Rattray London Eye   Rattray London Eye Empty09.07.24 7:58

wranjo123 je napisao/la:
ovaj duhan je najbolji kad ga naspeš u bocu s malo soka pa se muhe hvataju na njega  [You must be registered and logged in to see this image.]
Rattray London Eye 171190064 Rattray London Eye 171190064
[Vrh] Go down
Borut
Peče me jezik
Peče me jezik
Borut


Broj postova : 348
Join date : 07.09.2023
Age : 52
Lokacija : pa tamo negdje daleko
Omiljeni duhani : EMP, Nightcap, 965, Old Ironsides

Rattray London Eye Empty
PostajNaslov: Re: Rattray London Eye   Rattray London Eye Empty09.07.24 9:18

Moje mišljenje je drugačije ....

Tako kako imaju ljudi recimo 100 različitih viskija, likera, rakije i svaki put piju malo jedno malo drugo malo treče, okušaju ovaj viski, drugi treči i uživaju u degustiranju i fragrancama, tako mi degustiramo duhan.

I ništa nije naopako imati i ovaj aromatik na volju tako kao i druge i onda na svake toliko, na mijesec dva stavit londona u lulu i polako popušit. Isto kao i druge aromatike. Nisu aromatiki za redovno pušenje. Barem za mene ne iako sam počeo sa aromatiki.

Sad jih imam barem 7 različitih otvorenih a pušenje aromatik / ne aromatik je od oka 1 put aromatik i 8 puta nearomatik.

Osim Sail Black ... nepušljiva roba [You must be registered and logged in to see this image.]

v.milan, Vortimejovrh and FrancoRi like this post

[Vrh] Go down
Sponsored content





Rattray London Eye Empty
PostajNaslov: Re: Rattray London Eye   Rattray London Eye Empty

[Vrh] Go down
 
Rattray London Eye
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Rattray's: Black Mallory
» Rattray's: Marlin Flake
» Rattray's Accountant's Mixture
» Savjet za McConnell i Rattray duhane
» London briar

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Dim Lule :: Recenzije duhana :: Aromatici-
Forum(o)Bir: