Dim Lule
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodošli na prvi i najveći forum ljubitelja lula i duhana za lule u regiji
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLoginRegistracija

 

 Orlik: Golden Sliced

Go down 
+16
Vortimejovrh
Slajs
Branislav
babaq
Ignoro
ssekir75
TheDude
jam.hadar
bayro
Majka
Tomo1978
Marin Split
Matko
Lodir
imnik
G.S.Patton
20 posters
Go to page : 1, 2  Next
Autor/icaPoruka
G.S.Patton
Oblak dima
Oblak dima
G.S.Patton


Broj postova : 2189
Join date : 22.04.2010
Age : 55
Lokacija : Tamo gdje je sve po mom...

Orlik: Golden Sliced Empty
PostajNaslov: Orlik: Golden Sliced   Orlik: Golden Sliced Empty16.06.10 13:46

[You must be registered and logged in to see this link.]

Nedavno sam naletio na ovaj duhan, pa sam kupio jednu kanticu. Duhan je danski, mjesavina virginije i malo burleya, flake. Kad se pusi polako, oslobadja bogat, slatkasti okus tipican za virginiju, no kad ga povucem malo jace, hoce i ugristi. Gledao sam recenzije na Tobacco Reviewu, uglavnom su dobre ocjene. Molim cijenjeno misljenje, iskustva i ostalo od jos cijenjenijeg pucanstva ovoga foruma!

Jos jedan pozdrav iz dalekoga svijeta! cheers
[Vrh] Go down
imnik
Oblak dima
Oblak dima
imnik


Broj postova : 3163
Join date : 05.11.2009
Age : 48
Lokacija : Beograd

Orlik: Golden Sliced Empty
PostajNaslov: Re: Orlik: Golden Sliced   Orlik: Golden Sliced Empty26.12.10 23:18

Nije los, ali nisam ni preterano odusevljen. DOduse popusio sam samo dve lule tog duhana.
Mozda mu treba dati drugu sansu.
[Vrh] Go down
Lodir
Peče me jezik
Peče me jezik
Lodir


Broj postova : 377
Join date : 26.11.2011
Age : 35
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : SAV Special Tobacco, CD Three Friars, ORL Golden Sliced, McB Virginia N°1, PTR Irish Oak

Orlik: Golden Sliced Empty
PostajNaslov: Re: Orlik: Golden Sliced   Orlik: Golden Sliced Empty06.09.12 15:23

Meni fantastican duhan koji ce mi biti u redovnoj rotaciji sigurno, mogu ga pusiti cijeli dan pogotovo sada po ljeti. Malo interesantniji okus od MB N°1 i ne grize ni najmanje. Zao mi je sto sam skoro gotov sa limenkom, morat cu ga naruciti ponovo sto prije Orlik: Golden Sliced 303824
[Vrh] Go down
http://www.andrejboziconline.com
Matko
Oblak dima
Oblak dima
Matko


Broj postova : 1398
Join date : 10.11.2011
Age : 41
Lokacija : Makarska
Omiljeni duhani : Hard reset

Orlik: Golden Sliced Empty
PostajNaslov: Re: Orlik: Golden Sliced   Orlik: Golden Sliced Empty14.12.12 17:28

upravo pušim lulu ovog, izvrsnog duhana. Marinko, znam da si, ka i ja, ljubitelj latakije, ali ovo je likarija. oduševit će te, siguran sam.
[Vrh] Go down
Lodir
Peče me jezik
Peče me jezik
Lodir


Broj postova : 377
Join date : 26.11.2011
Age : 35
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : SAV Special Tobacco, CD Three Friars, ORL Golden Sliced, McB Virginia N°1, PTR Irish Oak

Orlik: Golden Sliced Empty
PostajNaslov: Re: Orlik: Golden Sliced   Orlik: Golden Sliced Empty15.12.12 17:11

Daleko je ovo od aromatika, ovo je tako fantasticna mjesavina da ne znam zasto nisu sva ljudska nepca to okusila. Evo sline mi cure vec pri razmisljanju na taj duhan Very Happy
[Vrh] Go down
http://www.andrejboziconline.com
Marin Split
Hladan dim
Hladan dim
Marin Split


Broj postova : 935
Join date : 03.10.2011
Age : 41
Lokacija : Split
Omiljeni duhani : Vise i manje latakijski

Orlik: Golden Sliced Empty
PostajNaslov: Re: Orlik: Golden Sliced   Orlik: Golden Sliced Empty18.01.13 19:27

[You must be registered and logged in to see this image.]
Hvala Matku na "uzorku" koji zapravo nije uzorak jer mi je dao za 5 lula najmanje i usput ne znan kako izgleda kutija i kakav se miris siri kad se otvori ista...

Evo moran priznat da me prva lula ovog duhana nije ni malo uzbudila ni odusevila, pre ravno...
Nesto slicno se desilo i sa drugon, medjutin treca sansa mi je malo probudila osijetila.
Prvo sta me odusevilo je da ne ujeda jezik ni malo samo malo peckanje koje dodje bas kao dobar zacin, dakle ugodno peckanje, u stvari prije bi reka gorkasto al fino gorkasto. Drugo sta me odusevilo je to da izvrsno i postojano gori u luli, evo ja ga upravo dimin u DMP brodicu, a svi znamo koliko su robustne Davorinove lule i nije se niti jednom ugasija! Dakle dva pocetna paljenja i to je to Laughing dimi vec vise od pola sata, a ostavlja samo fini bijeli pepel....
S obziron da se radi o flake duhanu ja san ga izmrvija prije punjenja i ocito se pokazalo kao odlicno, i naravno napunija san mekano kako i prilici flakeovima, bez obzira sta san ga razmrvija prije.
Okus... hm... s obziron da san ljubitelj engleza moran priznat da me ne odusevljavaju virginijske misavine jer za moj ukus nemaju mi dovoljnu punocu. Al to san ja... Nisan bas ni kompetentan da komentiran virginije jer ih neman obicaj dimit... al eto mozda bas nekom slicnom sebi priblizno docaran ukuse.
U pocetku je slatkasto travnat okus poprilicno ravan al kako ide prema drugoj polovici tako dobiva na punoci i podsijeca me na tamnu cokoladu sa przenin ljesnjacima tamo negdi u pozadini. I kako se blizi dnu zarnice tako ta cokolada dolazi sve vise do izrazaja, cak karamelasto ako pustan dim kroz nos... moran priznat, odlican ukus!
Zavrsi sa finin pepelon i ne masti lulu.
Room note - ugodan, ne nametljiv.
Na kraju bi doda da me zapravo odusevilo to sta san se treba skoncentrirat da bi izvuka okuse sta me dovelo do nirvane i prave uzivancije, mozda je u tome car tih virginijskih mjesavina jer ako je pustin da gori po svoju bit ce zapravo previse ravna.
Definitivno me navelo da pocnen vise istrazivat po virginijama, bravo Orlik!
PS: Ne mogu ocijenit jacinu duhana, ne postoji taj nikotin koji bi me uspija zaljuljat vise nego san sam zaljuljan Laughing
Svakako preporuke, probajte i uzivajte!
Isprike na dugoj amo rec recenziji..
[Vrh] Go down
Matko
Oblak dima
Oblak dima
Matko


Broj postova : 1398
Join date : 10.11.2011
Age : 41
Lokacija : Makarska
Omiljeni duhani : Hard reset

Orlik: Golden Sliced Empty
PostajNaslov: Re: Orlik: Golden Sliced   Orlik: Golden Sliced Empty18.01.13 19:47

Ma recenzija ti je samo tak'a! Smile reka sam ti da je odličan duhan, ali, kao i sve virginije, meni dosadi. a jbg, kad sam se navuka na latakiju.

Marin Split je napisao/la:
I zaboravija san se zahvalit Matku na "uzorku"...

spomeni me još jednom i žena će ti morat na brod umisto tebe. ima da te nema. umrijet od smjeha
ja sam onu naranču uspio navonjat samo prilikom otvaranja kutije. i, naravno, suve smokve.
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



Orlik: Golden Sliced Empty
PostajNaslov: Re: Orlik: Golden Sliced   Orlik: Golden Sliced Empty18.01.13 20:39

bravo za odlicnu recenziju, neka bude poticaj i drugima da se malo raspisu!
Wink
[Vrh] Go down
Marin Split
Hladan dim
Hladan dim
Marin Split


Broj postova : 935
Join date : 03.10.2011
Age : 41
Lokacija : Split
Omiljeni duhani : Vise i manje latakijski

Orlik: Golden Sliced Empty
PostajNaslov: Re: Orlik: Golden Sliced   Orlik: Golden Sliced Empty18.01.13 20:44

khm..khm... hvala, hvala Very Happy
[Vrh] Go down
Tomo1978
Hladan dim
Hladan dim
Tomo1978


Broj postova : 735
Join date : 25.09.2014
Age : 45
Lokacija : Rijeka
Omiljeni duhani : McClelland legend, Frog Morton Cellar, Prince Albert, Sutliff Christmas spice

Orlik: Golden Sliced Empty
PostajNaslov: Re: Orlik: Golden Sliced   Orlik: Golden Sliced Empty30.11.17 13:21

E dosadniji duhan jos nisam pusio....nesto kao da zamotam drum i pripalim...bez veze
[Vrh] Go down
Majka
Hladan dim
Hladan dim
Majka


Broj postova : 834
Join date : 18.08.2015
Age : 38
Lokacija : Edinburgh, UK
Omiljeni duhani : JFH - Ruins of Isengard

Orlik: Golden Sliced Empty
PostajNaslov: Re: Orlik: Golden Sliced   Orlik: Golden Sliced Empty30.11.17 14:18

Meni je to poprilicno dobar duhan...
[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17163
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

Orlik: Golden Sliced Empty
PostajNaslov: Re: Orlik: Golden Sliced   Orlik: Golden Sliced Empty30.11.17 19:25

Meni je isto odličan duhan!

_________________
Bolje biti u klubu 60 plus nego ne biti![You must be registered and logged in to see this image.]
J.P.


Cigarettes are an addiction, cigars are a hobby, pipes are a religion
[Vrh] Go down
Tomo1978
Hladan dim
Hladan dim
Tomo1978


Broj postova : 735
Join date : 25.09.2014
Age : 45
Lokacija : Rijeka
Omiljeni duhani : McClelland legend, Frog Morton Cellar, Prince Albert, Sutliff Christmas spice

Orlik: Golden Sliced Empty
PostajNaslov: Re: Orlik: Golden Sliced   Orlik: Golden Sliced Empty30.11.17 20:03

Nekako sam bio razocaran nakon svih preporuka i recenzija, dat cu mu jos par šansi naravno ali na prvu mi nikako nije lego Sad
[Vrh] Go down
jam.hadar
Hladan dim
Hladan dim
jam.hadar


Broj postova : 850
Join date : 05.01.2011
Age : 43
Lokacija : Rijeka

Orlik: Golden Sliced Empty
PostajNaslov: Re: Orlik: Golden Sliced   Orlik: Golden Sliced Empty01.12.17 17:52

Ma ne muči se Tomo... Znaš da je meni odličan... puffy
[Vrh] Go down
TheDude
Gasi mi se lula
Gasi mi se lula
TheDude


Broj postova : 116
Join date : 27.11.2017
Age : 35
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : McB Plumcake, McB Dark Twist, Half & Half, Orlik Dark Strong Kentucky

Orlik: Golden Sliced Empty
PostajNaslov: Re: Orlik: Golden Sliced   Orlik: Golden Sliced Empty01.12.17 18:38

Ja sam isto jako puno očekivao od Orlika pošto ga puno ljudi hvale, ali razočarao se i riješio ga se odma.
[Vrh] Go down
ssekir75
Oblak dima
Oblak dima
ssekir75


Broj postova : 3060
Join date : 07.11.2009
Age : 48
Lokacija : Bela Crkva - Banat
Omiljeni duhani : McB Plumcake, McB Scottish, CD Mississippi Mud, ST Balkan Latakia, BN Classic, WOL Classic

Orlik: Golden Sliced Empty
PostajNaslov: Re: Orlik: Golden Sliced   Orlik: Golden Sliced Empty22.01.18 1:55

a meni je žao što sam samoo jednom imao priliku da nabasam na njega. odličan duvan za moj račun.
[Vrh] Go down
Ignoro
Gasi mi se lula
Gasi mi se lula
Ignoro


Broj postova : 168
Join date : 07.10.2018
Age : 39
Lokacija : Split
Omiljeni duhani : Orlik: G/S; G.L.Pease: Virginia Cream; Capstan, MB: Navy Flake

Orlik: Golden Sliced Empty
PostajNaslov: Re: Orlik: Golden Sliced   Orlik: Golden Sliced Empty23.11.18 1:26

došla limenkica Smile babaq hvala na preporuci, spušio jednu lulu i odličan je. Dimi na sve strane a lula hladna Smile
[Vrh] Go down
babaq
Oblak dima
Oblak dima
babaq


Broj postova : 3016
Join date : 23.01.2016
Age : 51
Lokacija : Makarska
Omiljeni duhani : Orlik golden sliced, Solani burley flake, Rattray's HOTW, GLP Odyssey

Orlik: Golden Sliced Empty
PostajNaslov: Re: Orlik: Golden Sliced   Orlik: Golden Sliced Empty23.11.18 12:01

Drago mi je cut
[Vrh] Go down
Branislav
Oblak dima
Oblak dima
Branislav


Broj postova : 1243
Join date : 01.02.2014
Age : 35
Lokacija : Srbija,Nis
Omiljeni duhani : Escudo, Elizabethan Mixture, Orlik Golden Sliced

Orlik: Golden Sliced Empty
PostajNaslov: Re: Orlik: Golden Sliced   Orlik: Golden Sliced Empty07.02.21 15:03

Fenomenalan duvan, nakon limenke od 100gr imam samo reci hvale.
Gori bez problema, ne zahteva puno paznje i mogu da ga dimim ceo dan bez da dosadi.

Svetla, citrusna virdzinija sa mrvicom perique-a, ide odlicno uz kafu.

babaq, Slajs, Rale and Polerouter like this post

[Vrh] Go down
Slajs
Oblak dima
Oblak dima
Slajs


Broj postova : 1217
Join date : 02.08.2020
Age : 37
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : HU Director's Cut, Amphora Burley, Solani 656 Aged Burley Flake

Orlik: Golden Sliced Empty
PostajNaslov: Re: Orlik: Golden Sliced   Orlik: Golden Sliced Empty07.02.21 15:17

Slažem se u potpunosti s tobom! Ja sam sredio već odavno 100 grama i čekam uskoro da mi dođe nova limenka!

Branislav likes this post

[Vrh] Go down
Vortimejovrh
Hladan dim
Hladan dim
Vortimejovrh


Broj postova : 716
Join date : 08.02.2021
Age : 51
Lokacija : Zagreb

Orlik: Golden Sliced Empty
PostajNaslov: Re: Orlik: Golden Sliced   Orlik: Golden Sliced Empty29.10.21 23:11

Fantastican duhan!

Branislav likes this post

[Vrh] Go down
PurgerVž
Hladan dim
Hladan dim
PurgerVž


Broj postova : 800
Join date : 01.09.2022
Age : 43
Lokacija : Varaždin
Omiljeni duhani : Ashton Artisan's blend, Robert McConnell Oriental, St. Bruno, Amphora Virginia blend, HH Pure Virginia, Peterson Flake, MB mixture Scottish blend, HH Old dark fired, Peterson De Luxe Navy Rolls

Orlik: Golden Sliced Empty
PostajNaslov: Re: Orlik: Golden Sliced   Orlik: Golden Sliced Empty06.01.24 18:33

Zanimljiv i vrlodobar duhan iako nisam preveliki obožavatelj svijetlih virdžinija, a ni na prvu mi i nije baš bio "vau". Od prvog paljenja duhana u luli nekih desetak minuta dosta sam osjećao okus slame i suhog sijena nakon čega mi je ipak nekako počeo dobivati lagano na dubini i danas osjećam neku finu medenastu notu u njemu. S obzirom da sam ga kupio u 11om mjesecu 2023.rekao sam si da ću ga ostaviti sa strane neka "prodiše" kao i svakom duhanu koji mi nije baš sjeo na prvu. Isto tako sam si rekao da ću ga probat jednom u mjesec ili dva. Ali vrag ne da mira pa sam već popušio trećinu staklenke jer mi je nakon prvih mjesec dana ostavio puno bolji dojam. Nekako ne osjećam više onoliki slamnati okus i siguran sam 100% da ću ga kupiti opet. Eto, sa početne ocjene "dobar" mogu reći da mi je "vrlodobar"... 😁

Branislav, v.milan, Nikša, Vortimejovrh, GrⒶna and Saymoran like this post

[Vrh] Go down
v.milan
Oblak dima
Oblak dima
v.milan


Broj postova : 1247
Join date : 08.01.2021
Age : 32
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : Peterson My Mixture 965, Arango Balkan Supreme, Amphora Virginia

Orlik: Golden Sliced Empty
PostajNaslov: Re: Orlik: Golden Sliced   Orlik: Golden Sliced Empty06.01.24 19:32

Isto iskustvo. Na prvu nisam kužio zašto je toliko popularan. Ali kako ga je bilo manje tako mi je bio bolji. Čuvam jednu limenku da sazri pa kad bude 2-3 godine star otvaramo.

Nikša, Vortimejovrh and PurgerVž like this post

[Vrh] Go down
PurgerVž
Hladan dim
Hladan dim
PurgerVž


Broj postova : 800
Join date : 01.09.2022
Age : 43
Lokacija : Varaždin
Omiljeni duhani : Ashton Artisan's blend, Robert McConnell Oriental, St. Bruno, Amphora Virginia blend, HH Pure Virginia, Peterson Flake, MB mixture Scottish blend, HH Old dark fired, Peterson De Luxe Navy Rolls

Orlik: Golden Sliced Empty
PostajNaslov: Re: Orlik: Golden Sliced   Orlik: Golden Sliced Empty06.01.24 19:42

v.milan je napisao/la:
Isto iskustvo. Na prvu nisam kužio zašto je toliko popularan. Ali kako ga je bilo manje tako mi je bio bolji. Čuvam jednu limenku da sazri pa kad bude 2-3 godine star otvaramo.

Za 2-3 godine?! Auuuuu, to je meni predaleka budućnost!!!! 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂
Ja s kolegama nešto skromno kombiniram opet preko Kontor Tabaka i već sam košaricu deset puta izmijenio od Božića. Malo mi je ograničen budžet pa se lomim sa "ili - ili"....😎

Nikša, GrⒶna and Saymoran like this post

[Vrh] Go down
v.milan
Oblak dima
Oblak dima
v.milan


Broj postova : 1247
Join date : 08.01.2021
Age : 32
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : Peterson My Mixture 965, Arango Balkan Supreme, Amphora Virginia

Orlik: Golden Sliced Empty
PostajNaslov: Re: Orlik: Golden Sliced   Orlik: Golden Sliced Empty06.01.24 19:57

Meni je pola duhana u Beogradu, pa na žličicu donosim da mi ne uzmu na granici. To je starenje silom prilika. Al mi je lakše tješit se da će biti sve bolji.

bayro, Branislav, Nikša, Vortimejovrh, PurgerVž, GrⒶna and Saymoran like this post

[Vrh] Go down
Sponsored content





Orlik: Golden Sliced Empty
PostajNaslov: Re: Orlik: Golden Sliced   Orlik: Golden Sliced Empty

[Vrh] Go down
 
Orlik: Golden Sliced
[Vrh] 
Stranica 1 / 2.Go to page : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Peter Heinrichs: Golden Sliced
» Golden Blend's No 2
» Samuel Gawith - Golden Glow
» Golden Gate lule
» MacBaren: Golden Ambrosia

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Dim Lule :: Recenzije duhana :: Virginijske mješavine-
Forum(o)Bir: